...

Yahşi Transfer

Bodrum Havalimanı Yahşi Transfer Milas Havaalanı'ndan Bodrum, Ortakent, Yahşi'ye Vip Eokonimik Transfer hizmeti sunuyoruzOrtakent Yahşi, Bodrum

Ortakent Yahşi, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir.

2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında Muğla'nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır.

Ortakent'in eski adı Müskebi veya yörede telaffuz edilen şekliyle Müsgebi 'dir.

Bodrum Havalimanı Yahşi Transfer

1999 yılında Ortakent ve Yahşi köylerinin birleşmesiyle belde statüsüne geçmiştir. Bodrum Ortakent-Yahşi Belediyesi 1999 yılında kurulmuştur. Havalimanı transfer Milas'a en ekonomik fiyatlarla hizmetinizdedir.

Ortakent'in eski adı Müskebi'dir. Rivayete göre Ortakent'e bu isimi veren yöredeki mandalina ağaçlarının çiçekleridir. Bölge özellikle bahar aylarında inanılmaz güzel koktuğu için mis gibi derlermiş ve bir zaman sonra Müskebi adı kalmış. Sonraları Yarımada'nın tam ortasındaki konumu sebebiyle Ortakent adını almıştır. İlk ve tek belediye Başkanı 2000 yılından beri Mehmet Kocadon'dur.

Yahşi vip transfer

Ortakent Yahşi Otelleri vip transfer hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek isterim. 

Ortakent Yahşi Otelleri; Petunya Beach Resort, Cocos Otel, Lugga Butik Hotel, Lighhouse Otel, Medisun Hotel, Kriss Hotel, Temenos Hotel, Yahşi Beach Otel, Kemancı Apart, Florida Hotel, Sofabed Hoetl Bodrum, Otel Sarsılmaz, Zest Hotel Spa, Güzel Otel Bodrum, Müskebi Apart Hotel, Meltem Beach Hotel, Megg Otel, Bodrum Marmara Beach, Viras Hotel, Amfora Hotel Bodrum.

Milas Bodrum Havalimanı'nda Ortakent Yahşi'ye Vip araçlarla Ekonomik transfer sunmaktayız.

Bodrum Havalimanı Yahşi Transfer