...

Yalıkavak Transfer

Yalıkavak Transfer Bodrum Havaalanı'ndan Yalıkavak Otellerine veya gideceğiniz adrese kadar Vip araçlarla konforlu bir şekilde transfer hizmet veriyoruz.


 Yalıkavak, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir.

Bodrum Yalıkavak Vip Transfer

2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken Yalıkavak, 2012 yılında Muğla'nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır.

 Yalıkavak Bodrum'a 18 km uzaklıktadır. Yarımadanın kuzey batısında yer alır. Bodrum'dan Yalıkavak'a yapılan bir yolculukta sizi önce bir sıra yel değirmeni, daha sonra Yalıkavağın o eşsiz manzarası karşılar. Başlangıçta bir Süngerci mahallesi olan ve yarımadanın en ünlü süngercilerinin doğduğu yer olan Yalıkavak, günümüzde çok önemli bir turizm beldesine dönüşmüştür. Tepelerde ve sahilde yer alan yel değirmenleri, güzel koyları, günabatımları ve son yılarda açılan turizm tesisleri ile ön plana çıkar. Vip transfer Yalıkavak'taki otellere en yeni araçlar ile transfer hizmeti sunuyoruz.

Bodrum Yalıkavak transfer fiyatları

Muğla, Milas Havaalanı Bodrum Transfer fiyatları ve firması olarak Yalıkavak Otellerine transfer hizmeti vermekteyiz. Yalıkavak'dan Bodrum merkeze veya Türkbükü, Gündoğan, Turgutreis, Gümüşlük, Bitez, Torba, Bodrum Havalimanı, İzmir Havaalanı, Dalaman Havalimanı, Marmaris, Datca, İzmir çeşme, Didim, Akbük,  Efes, Selçuk, Kuşadası siz nereye isterseniz Vip araçlar konforlu, güvenli bir şekilde gideceğiniz adrese sizlere eşlik ediyoruz.

Yalıkavak Transfer