...

Gündoğan Transfer

Gündoğan Transfer konforlu Vip araçlar, deneyimli transfer hizmeti.

Tarihi adı Farilya olan Gündoğan beldesi ilçe merkezine 25 km uzaklıkta, Bodrum yarımadasının kuzey kıyısında, Yalıkavak ve Göltürkbükü beldelerinin arasında yer alır.

MÖ 4. yüzyıldan itibaren yerleşim izlerine rastlanan beldede tarih turizmi unsurları olarak kaya mezarları, kiliseler ve yel değirmenleri öne çıkarken, yaz aylarında surf turizmi de yoğun olarak sürdürülmektedir.

Deniz yoluyla 15 dakikalık bir yolculukla ulaşılan Küçük Tavşan (St. Apostol olarak da bilinmektedir) adasında bulunan Apostol kilisesi ve çevresinde İtalya-Türkiye ortaklığı ile koruma çalışmaları sürdürülmektedir.

Milas Bodrum Havaalanı'ndan Gündoğan Otellerine veya Gündoğan bölgesinde adreslerinize kadar Vip araçlarla Vip Transfer hizmeti sunuyoruz. Gündoğan bölgesine hakim deneyimli şoför arkadaşlarımız ister binek araçla transfer ister Mercedes Vito ile transfer hizmeti sağlamaktayız. Bodrum Havaalanında en uygun transfer üçreti ve kaliteli hizmet için bizi arayabilirsiniz. Bizlere günün 24 saati ulaşabilir online rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyonlarınız için internet sitemizin rezervasyon sistemini veya info@milasairportbodrumtransfer.com adresine mail atabilirsiniz. Rezervasyon birimimiz sizinle hemen iletişime geçecektir. Şimdiden iyi tatiller diler bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gündoğan Transfer